הגוש הגדול

הגוש הגדול

הגוש הגדול מורכב משכונת למד, אזורי חן, כוכב הצפון ורמת אביב החדשה. הדמיון והאופי הדומה של השכונות הקנה להם את הכינוי הגוש הגדול. האזור למעשה מוגדר כך שהרצליה נמצאת בצפון, הכניסה לאיילון מרוקח זהו הגבול הדרומי, נמיר במזרח ובמערב גובל הגוש הגדול עם הים התיכון. מדובר באזור יוקרתי מאוד ומבוקש מאוד בקרב אנשי עסקים ואנשים אמידים המעוניינים ברמת חיים מעולה ולא מוכנים להתפשר. חברת אקרו נדלן עוסקת בפרויקטים שיבנו בעתיד באזור זה והיא מקימה בניין עוצר נשימה שימוקם ליד חוף תל ברוך. הבניין יבנה בשכונה חדשה וצעירה ובמיקום קרוב לחוף הים.

הגוש הגדול

הגוש הגדול

אקרו נדלן- פרויקט הגוש הגדול

חברת אקרו נדלן חוזה את העתיד המזהיר של אזור הגוש הגדול ומקימה בניין בלב האזור. בניין המגורים היוקרתי והמפואר יוקם צמוד לחוף תל ברוך ולטיילת הצפונית. הבניין ימוקם בסביבה צעירה ותוססת ויעניק לתושבים בו את תחושת השלווה והרוגע מצד אחד ואת הקרבה לעיר הקרובה מצד שני. הבניין יכלול סוגי דירות רבים ובין היתר יהיו בו פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גדולות ומרווחות. מפרט הדירות הוא יוצא דופן והוא יכלול שתי חניות קרקעיות, מחסן פרטי, בניה באיכות הגבוה ביותר, מרפסות עם נוף לים וכמובן סביבה צעירה ונעימה.

חברת אקרו נדלן

חברת אקרו נדלן היא חברה מובילה ומצליחה בישראל ופרויקט הגוש הגדול הוא אחד מיני רבים. למרות ההצלחה הגדולה והפרויקטים הרבים של החברה, בן בארץ והן בחו"ל היא מעניקה לכל לקוח את השירות הנדיב והמקצועי ביותר ושמורת לעצמה את אופייה כחברה פרטית ממוקד מטרה. עיקר הפעילות של החבר הוא באזור מרכז הארץ ובעיקר בתל אביב באזורים היוקרתיים והנחשבים ביותר.

סביבת מגורים נעימה

בגוש הגדול מציע לתושביו סביבת מגורים נעימה ונוחה שיש בה את השקט והחופש מצד אחד ואת הפעילויות והאטרקציות הגדולות של תל אביב והרצליה מצד שני. הקרבה לים, האוכלוסייה ברמה הגבוהה ביותר והבנייה החדשנית והמפוארת מעניקות לגוש הגדול את שמו הטוב שהולך לפניו. אקרו נדלן רואה את הפוטנציאל הגלום באזור ולכן החליטה להקים בו את אחד מהפרויקטים שלה.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*