אלקטרה מגורים

אלקטרה מגורים

 

אלקטרה מספקת לכם פתרונות נדל"ן איכותיים ביותר, במגוון פרויקטים סוחפים. כזהו למשל הפרויקט בחוף אכזיב. מי ששמע בעבר את השיר "לילה בחוף אכזיב" של שלישיית גשר הירקון ודאי שם לב לכך שהלילה תמיד צעיר, ולא בשל כך שזו "עיר" אלא בשל הבריזה שעל החוף ("…רוח נושקת מתחת לפני המים"), והיום אנו מביאים את החלום אליכם, ומאפשרים לכם לקבוע שם את מושבכם, ולא רק ללכת לים מדי מספר שנים לחופשה בצפון!

נוף ירוק ליד הים משתקף כמעט מכל חלון!

חלונות עם נוף ישיר לים, עם פארק ירוק, וסביבה מטופחת. בואו להתחדש בפרויקט טרי, עם שכנים חדשים ומעטים. בואו ליהנות ממגורים בסביבה לא מרובת פרטים, ולא תחרותית, עם מחירים נגישים בצריכה, חינוך וכל נושא יומיומי אחר. בפרויקט של "אלקטרה מגורים" יסופקו לכם גם דירות באיכות גבוהה מאד, בבנייני יוקרה שנבנו בשיטת הבנייה של התקנים החדשים, נגד רעידות אדמה, במלוא העוצמה.

אלקטרה מגורים מביאה את החלום עד אליכם!

אם שאלתם את עצמכם כיתד תצאו מתל אביב ותחיו את החיים, הפרויקט לש אלקטרה מגורים באכזיב הוא התשובה. הדירות – שוות ערך לשווי השוק הישראלי, והתמורה רבה מהמחיר: מגורים בפרויקט ירוק, יפה ותוסס, המספק לכם את כל מה שתצטרכו כדי ליהנות ולפרוח. באשר לכך שהפרויקט אינו נמצא בעיר מרכזית, הסירו דאגה מלבכם: "מושבים" זה התל אביב החדש, ואם תתעניינו, תוכלו לראות שסלב'ס ומובילים חברתיים אחרים במדינה טיפין טיפין עוזבים את תל אביב למושבים, ובכך מביאים את הצריכה והתחרות לשם. אל תישארו מאחור: נצלו את המחירים הנוחים יחסית במושבים כדי להיות חלק ממרכז העניינים החדש.

עוד אל אלקטרה מגורים

אלקטרה מגישה לכם דירות בפרוייקטי מגורים כשהן חדשות ונמצאות בשיא שלהן: חדשות, מטופחות ומכילות כל מה שצריך מבחינה בטיחותית, כולל חדר ממ"ד. אלקטרה משווקת יחידות דיור לדיירים רבים מכל הארץ, שחלקם כבר זכו לשנות את מקום מגוריהם וליהנות מבית מפואר וחדש שנרכש על ידם זה מכבר. בואו להצטרף גם אתם להצלחה: בואו להצטרף אל "אלקטרה מגורים".

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*